На проспекті Героїв Сталінграду ремонтуватимуть нову ділянку: тролейбуси № 34, 47 на місяць змінять маршрути

Автор: Галина Ворона
14:45 09.10

Капітальний ремонт на проспекті Героїв Сталінграда “переїжджає” на нову ділянку – її від завтра перекриють, і тролейбуси № 34, 47 цілий місяць курсуватимуть зміненими маршрутами.

На проспекті Героїв Сталінграду ремонтуватимуть нову ділянку: тролейбуси № 34, 47 на місяць змінять маршрути

Як повідомляє “Київпастранс”, з 10 жовтня до 10 листопада закривається рух тролейбусів на ділянці від вул. Олександра Архипенка до вул. Маршала Тимошенка.

Рух тролейбусів буде організовано:

  • тролейбус № 34 від вул. Північної до вул. Маршала Тимошенка за діючим маршрутом, далі – вул. Маршала Малиновського – вул. Йорданська, далі за діючим маршрутом; в зворотному напрямку від ст.м. «Почайна» до просп. Героїв Сталінграда за діючим маршрутом, далі – вул. Олександра Архипенка – вул. Йорданська – вул. Маршала Малиновського – вул. Маршала Тимошенка, далі за діючим маршрутом;
  • тролейбус № 47 від вул. Милославської до просп. Героїв Сталінграда за діючим маршрутом, далі – вул. Олександра Архипенка – вул. Йорданська – вул. Маршала Малиновського – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – вул. Північна; в зворотному напрямку від вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – вул. Маршала Малиновського – вул. Йорданська – вул. Олександра Архипенка – просп. Героїв Сталінграда, далі за діючим маршрутом. Для зручності пасажирів маршруту присвоєно номер 47Д.

Читайте також: На Наддніпрянському шосе ремонтуватимуть шляхопровід – рух обмежать

Нагадаємо, відсьогодні розпочинається ремонт трамвайної колії на вулиці Гната Хоткевича, через який о кінця року кілька трамваїв припинять роботу, а кілька – змінять маршрути. Детальніше про зміни – тут.

Великий Київ у Google News

підписатися