На Повітрофлотському в Києві з’явиться новий сквер

Автор: Тетяна Сененко
13:50 22.04.2021

У сквері на просп. Повітрофлотському, 11-13 відбулося обговорення концепції капремонту. Є кілька варіантів майбутнього вигляду скверу.

На Повітрофлотському в Києві з’явиться новий сквер
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Київзеленбуд, доріжки у сквері — це розбиті плити та протоптані стежки. Територія не має освітлення. Тож для благоустрою скверу запропоновано прокласти доріжки з ФЕМ, встановити лави та урни, влаштувати на сонячних батареях.

Мешканці також висловили побажання встановити огорожу навколо скверу та підключити відеоспостереження.

Для озеленення скверу запропоновано, крім влаштування газону, висадити живу огорожу від проїжджої частини дороги, щоб створити захист від пилу та надмірного шуму.

Також передбачено висадити більше 20 дерев. Серед запропонованих варіантів: клен червоний, вишня дрібнолиста та в’яз плакучий. Кияни, у свою чергую, подали свої пропозиції по рослинам, які також будуть розглянуті.

До слова, у семи районах столиці з’являться нові парки та сквери, де можна буде відпочити на свіжому повітрі. Частину зелених зон створять на ділянках, що зараз занедбані і мають доволі непривабливий вигляд.

Читайте також: Майданчики, зона для собак, сонячні ліхтарі – на Солом’янці з’явиться новий сквер 

Нагадаємо, занедбаний “п’ятачок” біля станції “Сирець” також перетворять на квітучий сквер – територію вже звільнили від сміттєвих завалів.

Великий Київ у Google News

підписатися