На порозі гандіозного шухеру? “Слуги народу” назвали дату з’їзду партії

Автор: Тетяна Сененко
15:38 02.03

У Києві в суботу, 13 березня, представники партії “Слуга народу” проведуть з’їзд, щоб обговорити питання змін в системі управління політсилою і зробити її більш сучасною. У заході візьмуть участь “слуги” -парламентарі, депутати місцевих рад, а також делегати від кожної з областей.

На порозі гандіозного шухеру? “Слуги народу” назвали дату з’їзду партії

З’їзд обіцяють провести з дотриманням карантинних обмежень, заявив глава СН Олександр Корнієнко. Його слова цитує прес-служба партії.

“Ми розглянемо питання змін в системі управління партією. Хочемо зробити її більш сучасною, реально об’єднує людей, які будуть приймати політичні рішення – як на місцях, так і в центральній владі”, – заявив він.

Глава СН зазначив, що на порядку денному заходу будуть організаційні та програмні питання. Серед них – обговорення нової редакції Статуту партії і проведення виборів до керівних органів на його основі. Крім цього, дискусії щодо нового документа – Доктрина політичної партії “Слуга народу”, що поєднує в собі основні та практичні питання майбутньої її діяльності.

Нагадаємо, днями Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) зупинило державне фінансування партії “Слуга народу” у зв’язку з виявленими ознаками кримінальних правопорушень у звітах політичної сили.

Як зазначається, у звітах “Слуги народу” виявлено ознаки кримінальних правопорушень у за ст. 159-1 (порушення порядку фінансування політичної партії), ч. 5 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...