На Подолі знесуть незаконний літній майданчик “Одеси-мами” – документ

Автор: Марія Супрун
13:33 10.07

Літній майданчик ресторану «Одеса-мама» на Подолі, розташований біля станції метро «Контрактова площа», відкрито без потрібних дозвільних документів. Його планують демонтувати.

На Подолі знесуть незаконний літній майданчик “Одеси-мами” – документ

Про це йдеться у відповідному листі Подільської РДА до Департаменту міського благоустрою, пише Хмарочос.

Комунальники звернулись до керівництва закладу щодо демонтажу незаконного майданчика, але в ресторані проігнорували цю вимогу. Наразі міська влада звернулась у відповідні служби щодо демонтажу.

Спочатку літній майданчик відкрили в 2020 році. Вже тоді у закладу не було відповідних дозволів. Зокрема, була відсутня проектно-дозвільна документація на проведення робіт. Співвласник мережі Tarantino Family Дмитро Федотенков, який розвиває формат «Одеса-мама», розповідав, що він із партнерами мав дозвіл на реконструкцію закладу, що раніше працював на цій території.

Відкриття майданчика викликало резонанс у суспільстві. Тоді там з’явилася група людей, яка розклеїла на фасаді світлини та плакати, адресовані заступнику голови КМДА й колишньому голові Подільської РДА Валентину Мондриївському.

Нагадаємо, біля станції метро “Золоті ворота” в центрі столиці відновили літній майданчик кафе “Хурма”, який міська влада назвала незаконним та зі скандалом демонтувала перед Новим роком (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися