На Подолі створили мурал на честь воїна з Нової Каховки – був партизаном в окупації та добровільно пішов у військо

Автор: Оксана Тупальська
22:47 10.05

Мурал на честь загиблого воїна Героя Олександра «Моряка» Задорожного з Нової Каховки створили неподалік Поштової площі у Києві.

На Подолі створили мурал на честь воїна з Нової Каховки – був партизаном в окупації та добровільно пішов у військо
Світлодіодне освітлення

Олександр народився 26 жовтня 1996 року в місті Нова Каховка Херсонської області. За два тижні до повномасштабного вторгнення разом з дружиною Марією він повернувся до рідного міста. Там вони зустріли “руський мір” і одразу почали брати участь у мітингах проти загарбників.

Зі спогадів очевидців, окупанти стріляли в асфальт, аби розігнати народ. Також з верхніх поверхів окупованої міської ради росіяни скидали у натовп світло-шумові гранати. Це оглушало, виїдало очі, пекло зсередини. Згодом був партизаном в окупації. А коли через 2 місяці вийшов на підконтрольну Україні території, пішов у військо. 

Загинув Олександр Задорожний під час виконання бойового завдання на Харківщині 14 березня 2024 року.

Впродовж всієї служби Олександр мав всього одну 10-ти денну відпустку вкінці минулого літа. Через важку ситуацію на фронті мій чоловік багато працював та, за його словами, він мав робити усе можливе, щоб війна скоріше закінчилась, – пише про воїна дружина та закликає підписати петицію про присвоєння Олександру завання Гуроя України. 

Великий Київ у Google News

підписатися