На Подолі через ДТП затримуються трамваї, на Татарці автобуси об’їжджають повалене дерево

Автор: Галина Ворона
10:13 09.12.2021

У Києві сьогодні зберігається складна ситуація із рухом громадського транспорту. Причини як технічні, так і пов’язані з ДТП та падінням дерева.

На Подолі через ДТП затримуються трамваї, на Татарці автобуси об’їжджають повалене дерево

Як повідомляє Київпастранс, наразі у місті є такі проблеми з транспортом.

Трамваї № 11, 12, 16, 19 в обидва напрямки курсують з відхиленням від графіка на через ДТП вул. Кирилівській, 89.

Затримується рух автобусів № 31 на вул. Нагірна, 23 в напрямку вул. Татарської – впало дерево. На місце направлено відповідальну службу міста. Рух автобусів № 31 організовано по вул. Багговутівській.

Затримується рух тролейбусів № 7 на пр-т Перемоги/вул. Щербаківського в напрямку ст. м. Площа Льва Толстого з технічних причин. На місце направлено відповідальну службу підприємства.

Затримується рух трамваїв № 14, 15, 18 на вул. Коперника – Січових Стрільців з технічних причин. На місце направлено відповідальну службу підприємства.

Тролейбуси № 16, 19, 19д, 23 курсують з відхиленням від графіка через затримку на вул. Іллєнка – Мотозавод з технічних причин.

Нагадаємо, через негоду вчора у столиці також падали дерева, було пошкоджено кілька автівок, сталось більше сотні ДТП та був збій в роботі комунального електротранспорту, зокрема тролейбусів. Весь електротранспорт працював без дотримання графіку. Водночас жахлива погода створила неабияку красу на вулицях столиці, яка надихнула киян на чудові світлини – фоторепортаж. Сьогодні у Києві обійдеться без дощу, але ковзати доведеться ще добу.

Великий Київ у Google News

підписатися