На початку грудня відбудеться повне сонячне затемнення: чим воно небезпечне

Автор: Тетяна Сененко
14:59 30.11.2021

У суботу, 4 грудня, в полярних регіонах планети відбудеться повне сонячне затемнення. Ця подія унікальна через незвичайну траєкторію руху затемнення.

На початку грудня відбудеться повне сонячне затемнення: чим воно небезпечне
оренда квартири Київ

Зазвичай затемнення рухається із заходу на схід. На початку грудня мешканці деяких континентів зможуть спостерігати рідкісне затемнення, яке рухатиметься зі сходу на захід через Західну Антарктиду.

Рідкісне затемнення зможуть спостерігати жителі Антарктиди, півдня Африки та південного сходу Австралії. Також сонячне затемнення буде видно з південних частин акваторії Атлантичного, Індійського та Тихого океанів.

 Це затемнення відносять до категорії небезпечних. Пік повного сонячного затемнення о 9:34 за Києвом.  У пік затемнення сонце і місяць у поєднанні між собою та у поєднанні з зіркою Расабен, бети сузір’я Дракона.

Расабен вважається руйнівною зіркою. Після появи цієї зірки в аспектації до ключових вузлів натальної карти очікують на початок подій, пов’язаних із руйнівною трансформацією всього того, що стосується стихії Земля (землетруси, крахи соціальних проєктів).

Зірка Расабен несе властивості Сатурна, а Сатурн, як відомо – планета-обмежувач. Обмеження або руйнівні впливи Сатурна можна нейтралізувати лише одним способом – знайти опору у внутрішньому світі і бути готовим змінити щось у собі, щоб ці зміни торкнулися зовнішнього світу.

Расабен знаходиться в точній опозиції до зірки Тіва, що має властивість Юпітера. Через це між глибинними верствами психосфери людини (підсвідомістю) та її вищими аспектами (несвідомим, надсвідомим, інтелектуальною діяльністю) можуть провокуватися конфлікти, що може призвести до неадекватної реакції психіки на події, що відбуваються навколо.

Наступне сонячне затемнення відбудеться 30 квітня 2022 року. Його буде видно у Південній Америці, а також у південній та південно-східній зонах акваторії Тихого океану, у крайній південно-західній зоні акваторії Атлантичного океану та на деяких ділянках тихоокеанського узбережжя Антарктиди.

Максимальна величина затемнення становитиме 0,64.

Нагадаємо, 19 листопада, відбулося часткове затемнення Місяця тривалістю майже 3,5 години. Явище було найдовшим з XV століття.

Великий Київ у Google News

підписатися