На пляжах можна лише грати в волейбол та милуватися Дніпром – коли знімуть заборону на купання

12:53 13.07.2020

На всіх столичних пляжах купатися поки не рекомендовано. У воді виявили завищені показники вмісту кишкової палички. Поки можна тільки засмагати, милуватися красою Дніпра та грати у волейбол. Після того, звичайно, як налагодиться погода. Нові проби братимуть сьогодні і в четвер-п’ятницю повідомлять, де купатися безпечно.

На пляжах можна лише грати в волейбол та милуватися Дніпром – коли знімуть заборону на купання Фото: Великий Київ

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Минулого тижня на всіх столичних пляжах були вивішені жовті прапори. Це означає, що купатися на них не рекомендовано. Але засмагати і відпочивати на пляжах можна. Чому склалася така ситуація? Через сильні дощі, що пройшли в Києві минулого тижня. У результаті взятих проб у воді виявили завищені показники вмісту кишкової палички”, – додав мер.

Він пояснив, що зазвичай, після сильних опадів, у всіх водоймах подібні показники підвищуються. На їх повернення до нормативних потрібно 3-4 дні.

Нові проби води фахівці Держпродспоживслужби братимуть сьогодні. І в четвер-п’ятницю ми будемо готові повідомити, на яких пляжах купатися знову безпечно, а де – поки слід утриматися від водних процедур. Тому, якщо хочеться на пляж, то поки можна тільки засмагати, милуватися красою Дніпра та грати у волейбол! Після того, звичайно, як налагодиться погода”, – сказав Кличко.

Читайте також: Влітку майже на кожній кухні чи пляжі. Що варто знати про кукурудзу

Як повідомлялося раніше, киянам краще утриматись від купання і відмовитись від використання води з питних фонтанчиків – вода там не відповідає санітарним нормам.

Якщо не знаєте, на який столичний пляж відправитись – читайте наші огляди, у яких ми детально розповідаємо про всі плюси і мінуси місць для купання. “Великий Київ” вже побував на таких зонах відпочинку:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...