На платформах найбільш завантажених станцій метро встановлять ще 19 дефібриляторів

13:22 24.12.2020

Київський метрополітен провів тендер на закупівлю дефібриляторів – приладів для надання екстреної допомоги при раптовому порушенні ритму серця. Незабаром їх встановлять на 19 найзавантаженіших станціях столичного метрополітену.

На платформах найбільш завантажених станцій метро встановлять ще 19 дефібриляторів

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Реаніметро”.

22 грудня команда “РеаніМетро” разом з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА, працівниками метро та незалежними експертами приймали дефібрилятори від постачальника компанії Rhythm.

Попереду підписання акту прийому або рекламації. Згодом дефібрилятори встановлять у загальному доступі на 19 найзавантаженіших станціях метро.

До слова, пристрої від китайського виробника, але надаватимуть голосові інструкції українською мовою.

Нагадаємо, наприкінці травня цього року в київському метрополітені з’явились перші автоматичні дефібрилятори за підтримки Центру громадського здоров’я. Але у пасажирів не було доступу до апаратів – вони знаходились лише у касових залах (52 шт), а принести дефібрилятор з вестибюлю на платформу займає забагато часу.

Проєкт  “Реаніметро”, який переміг на Громадському бюджеті, ініціював закупівлю ще 19 дефібриляторів, але  їх вже розмістять саме на платформах станцій – поближче до пасажирів.

 

Однак, автори ініціативи “Реаніметро” зіткнулися з певними складнощами у реалізації свого наміру. Ось такий коментар з’явився під дописом через два дні після його публікації:

Залишається сподіватись, що активісти пройдуть усі необхідні перевірки та без перешкод доведуть добру справу до кінця.

Читайте також: Як працюватиме метро Києва під час локдауну в січні

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...