На Петрівці запрацював новий автокінотеатр – що покажуть

09:17 19.09.2020

Днями на столичній Петрівці почав працювати автомобільний кінотеатр “Кінодром”. Він розташований на паркувальному майданчику ТЦ «Gorodok Gallery» (проспект Степана Бандери, 23).

На Петрівці запрацював новий автокінотеатр – що покажуть Фото: kinodrom.kiev.ua

Як повідомляється на сайті мережі автокінотеатрів, на локації доступний онлайн-бар – напої та попкорн доставлять прямо в машину.

Сеанси проходять у вечірній час, квитки можна замовити тільки онлайн за схемою відповідно до розміру авто (150-200 грн).

Під час перегляду заборонено заводити двигуни і вмикати фари.

Цими вихідними в кінотеатрі на Петрівці можна подивитися фільм “Супер крейзі” з Наталією Орейро та мелодраму “Після сварки”, а 24 вересня – покажуть комедію з Робертом де Ніро “Війна з дідусем”.

Зазначимо, що це друга локація мережі, перша знаходиться на території кіностудії імені Довженка (вул. Довженко 4) – тут показують картини “Гренландія”, “Тенет” та “Мулан”.

Нагадаємо, автокінотеатр Kinolife Cinema відкрився наприкінці травня на паркінгу арт-заводу “Платформа” за адресою вул. Біломорська, 1. Тепер на території встановлено новий великий екран та фудтрак з попкорном, хот-догами, бургерами, картоплею та прохолодними напоями. 

Великий Київ у Google News

підписатися