На Пейзажці болард проштрикнув автівку режисера фільму “Штольня” Любомира Левицького (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
13:58 28.11.2021

Відомий український режисер Любомир Левицький, якого глядачі знають за фільмами “Штольня”, “Тіні забутих предків”, “Скажене весілля 3”, вчора потрапив в ДТП на Пейзажній алеї.

На Пейзажці болард проштрикнув автівку режисера фільму “Штольня” Любомира Левицького (ФОТО)
оренда квартири Київ

Про це постановник написав на своїй сторінці у Facebook

Коли режисер заїжджав до свого двору, його автівку “проштрикнув” болард, який з невідомих причин “заглючив” та вирішив піднятись прямо під машиною. Стовпчик пошкодив бампер та піддон автівки, а все мастило витекло на дорогу.

Під’їжджаю до свого двору, набираю номер, по якому спрацьовує автоматичне опускання паркувальних стовпчиків (болардів)…Вони опускаються вниз. Загоряється зелене світло. Я починаю рух. І туууут…Я чую звук, до якого ми звикли в екшн фільмах. Перша думка, самокат впав на землю і я його не помітив….Виходжу. Шок. Один з боллардів видно не виспався вночі і подумав, що йому різко треба вверх, щоб показати що він на сторожі. За секунду він піднявся до половини і заглючив. Все це відбувалось, коли він був у мене вже в “мертвій” зоні. Результат – пошкоджений піддон, мастило витекло до краплі, радіатор, бампер“, – розповів режисер.

Левицкий додав, що у 60% людей, які проходили поруч, була неймовірна радість та емоції на обличчях. Діставались всі гаджети і робились фото та відео. 

З реплік “так вам і треба”, “о гля гля не проскочили”, “какая красота” самі злі коменти писати не буду. Іншими словами, чомусь стає людям радісно, коли бачать халепу у інших“, – підсумував режисер.

Зазначається, що раніше люди вже скаржилися на неадекватну поведінку цих боллардів. 

Нагадаємо, біля “Берестейської” посеред дороги згоріла фура (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися