На Печерську з’явиться новий концертний майданчик – вже анонсовано перші виступи

Автор: Галина Ворона
02:28 29.11.2023

Культурний центр UYAVA, тепер відомий як V’YAVA, відкриває концертний майданчик, де відбуватимуться виступи найкращих українських виконавців та вечірки за участі всесвітньовідомих європейських діджеїв та продюсерів.

На Печерську з’явиться новий концертний майданчик – вже анонсовано перші виступи
оренда квартири Київ

Як повідомляється на Facebook-сторінці V’YAVA, новий музичний простір відкриється  на вул. Мечникова, 3.

Раніше такі заходи організовували в саду бажань на ВДНГ – з червня цього року там регулярно проходили благодійні концерти, ярмарки, кінопокази та майстер-класи.

Тепер V’YAVA матиме постійне місце для проведення мистецьких заходів із сучасним світловим та звуковим обладнанням, яке “змусить вас відчути виступи улюблених виконавців повністю”. 

При цьому мета команди лишається незмінною — “З усіх концертів допомагати військовим та наближати спільну перемогу”, зазначають в  V’YAVA.

Там також пояснили, навіщо провели ребрендинг – мовляв, “копнули трошки глибше” і знайшли більш автентичну назву для проєкту – літературний варіант використання слова “уява” — давно забуте “в’ява”.

8 грудня у новому концертному залі відбудеться перший захід – камерний концерт Pianoбоя. Також одними із перших новий музичний простір випробує “Друга ріка” та також секретний гість, ім’я якого поки не розкривають.

Читайте також: Парк ілюмінацій та казкові герої: у “Добропарку” розповіли деталі зимового сезону

Нагадаємо, киян запрошують на триб’ют-концерт гурту «Nirvana».

Великий Київ у Google News

підписатися