На Печерську зникла гуманітарна допомога Червоного Хреста на 3,6 млн грн – підозрюють екскерівницю відділення

Автор: Оксана Тупальська
13:43 05.07

Правоохоронцям про зникнення гуманітарної допомоги на 3,6 млн грн повідомили працівники Київської міської організації Червоного Хреста України. Підозрюють колишню голову Печерської районної організації УЧХ,

На Печерську зникла гуманітарна допомога Червоного Хреста на 3,6 млн грн – підозрюють екскерівницю відділення

Прокуратура кваліфікує подію як можливий факт привласнення гуманітарної допомоги у великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Зазначається, що зникли продуктові набори, постільна білизна, ковдри, матраци, інвалідні візки, бинти, гумові рукавички, шприци.

Також встановлено, що колишній волонтер цієї організації, діючи за попередньою змовою із невстановленими особами, продавав підроблені посвідчення волонтерів Червоного Хреста. Чоловік незаконно використовував символіку організації на власному автомобілі.

Під час обшуків за місцем проживання екскерівниці, в офісі та автомобілі виявлено і вилучено гуманітарну допомогу на суму понад 1 млн грн. Її передано для зберігання до Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України.

У колишнього волонтера під час обшуку вилучено документи, які підтверджують незаконну видачу понад 300 підроблених посвідчень працівників-волонтерів Печерської районної організації Червоного Хреста, підроблені посвідчення волонтерів, а також амфетамін,. Крім того, колишній волонтер організації незаконно використовував символіку Червоного Хреста на власному автомобілі.

Дякуємо Офісу Генерального прокурора та правоохоронним органам Національна поліція України за те, що оперативно відреагували на наше звернення. Ми за прозорість у роботі і чесність. Нам важливо, щоб кожна гривня від благодійників була спрямована на підтримку саме тих людей і громад, які найбільше її потребують, – повідомили в організації Українського Червоного Хреста.

Раніше “ВК” розповідав, що Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України передала генератори на критично важливі об’єкти Обухівщини. 

Також Товариством Червоного Хреста в Україні за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста після деокупації Київщини відбудовувались лікарні, що постраждали внаслідок ворожих обстрілів в Ірпені.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин