На Печерську встановлюють найвищий флагшток – дата відкриття (ФОТО)

09:49 25.07.2020

У столиці на Печерських пагорбах тривають роботи з встановлення найвищого флагштоку для головного прапора України. Підняти його планують 23 серпня – у День Державного прапора. Його буде видно з багатьох точок столиці.

На Печерську встановлюють найвищий флагшток – дата відкриття (ФОТО)

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, який перевірив хід робіт та опублікував фото.

Висота флагштоку буде майже 90 метрів, а полотнище прапора – розміром 16 на 24 метри.

Підняти головний прапор ми плануємо 23 серпня, у День Державного прапора України. Тут, у символічному місці – на Печерських пагорбах. Прапор буде видно з багатьох точок столиці”, – зазначив Кличко.

Строительство Флагшток Печерск Строительство Флагшток Печерск Строительство Флагшток Печерск Строительство Флагшток Печерск

Кличко зазначив, що проект зі встановлення флагштоку – благодійний, бюджетних коштів на нього не витрачають.

Кошти зібрав благодійний фонд “Майбутній Київ”. Я дуже вдячний тим людям, яким не байдуже, як розвивається Київ. Вдячний за багато проектів, що втілені в нашому місті за гроші меценатів. І одним із таких проектів стане головний прапор України”, – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, вчора столиця святкувала 30 років з дати підняття Державного прапора України біля приміщення столичної мерії. Будівлю Київської міської державної адміністрації підсвітили символічними синьо-жовтими кольорами (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...