На парковці в центрі тепер можна підзарядити електрокар (ФОТО)

17:21 31.07

Паркувальні майданчики КП “Київтранспарксервіс” у центрі міста почали облаштовувати зарядними станціями для електромобілів. Так, одна з перших запрацювала сьогодні на вул. Б. Хмельницького, 6 – шукайте зелененьку розмітку.

На парковці в центрі тепер можна підзарядити електрокар (ФОТО)

Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Електромобілів у Києві стає дедалі більше, проте інфраструктура для них ще не достатньо розвинута. Київська міська влада спільно з НАК «Нафтогаз України» організовує перший пілотний проєкт із влаштування на вулично-дорожній мережі Києва електрозарядних станцій. Зарядні станції почнемо встановлювати на паркувальних майданчиках у центральній частині міста, а згодом продовжимо і в усьому Києві”, – розповів Осипов.

За його словами, вже підписано відповідний меморандум. Концепція розвитку паркувального простору передбачає поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиках, оскільки це стимулюватиме популярність екологічного транспорту.

Планується, що до кінця року на майданчиках КП “Київтранспарксервіс” облаштують ще кілька десятків електрозарядних станцій.

Зарядка электромобилей Киев Зарядка электромобилей Киев Зарядка электромобилей Киев Зарядка электромобилей Киев Зарядка электромобилей Киев Зарядка электромобилей Киев Зарядка электромобилей Киев
загрузка...

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо,

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...