На Осокорках облаштовують парк «Прибережний» – що вже зроблено (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:26 06.11.2021

У столиці триває будівництво парку «Прибережний» на Дніпровській набережній. Загальна площа парку буде – 7,5 гектара. Поки що, в рамках першої черги, завершують облаштування 2,2 гектара зеленої зони.

На Осокорках облаштовують парк «Прибережний» – що вже зроблено (ФОТО)

Фотозвіт, що на сьогодні вже зроблено в парку, опублікував “Київ без цензури“.

Зазначається, що розмір вже облаштованої зони відпочинку зовсім невеликий, повільним кроком можна обійти за 10-15 хвилин.

Як для парку, візуально в ньому ще мало дерев, близько 100 і майже всі молоді. У спекотну літню погоду тінь цей парк поки що не дасть.

Є автомобільна стоянка, розрахована максимум на 30 автомобілів. Встановлено автоматичний полив трави. Роботи завершено на 80%.

Зазначимо, що раніше ця територія була звалищем будівельного сміття. Як розповів Кличко, її розчистили, облаштовують прогулянкові та велодоріжки. Встановили на території, де вже завершений доброустрій, лави та урни для сміття (ФОТО). 

Також у парку буде сучасне LED-освітлення. Встановлять 4 дитячих майданчики, зокрема з інклюзивними елементами, і спортивний майданчик. Для дітей створять зону розваг – майданчик із фігурами героїв мультфільмів. А в рамках інвестиційного проєкту, за кошти інвестора, на території зеленої зони уже облаштували багатофункціональне футбольне поле. У береговій зоні парку з’явиться оглядовий майданчик, пляжна зона для відпочинку.

Великий Київ у Google News

підписатися