На Оболоні спалахнула квартира, з вогню врятували чоловіка

Автор: Вася Петров
16:40 28.09

В ході гасіння пожежі, вогнеборці виявили в квартирі чоловіка 1935 року народження без свідомості. Рятувальники негайно ж приступили до реанімаційних заходів, тим самим врятувавши чоловіка.

На Оболоні спалахнула квартира, з вогню врятували чоловіка

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у місті Києві. 

Загоряння виникло в одній із квартир на 7 поверсі 12-поверхового житлового будинку.

В ході гасіння пожежі, вогнеборці виявили в квартирі чоловіка 1935 року народження без свідомості. Рятувальники негайно ж приступили до реанімаційних заходів, тим самим врятувавши чоловіка. Потерпілого було спущено за допомогою медичних ношів та передано бригаді швидкої медичної допомоги, які згодом госпіталізували його до медичного закладу.

Варто зауважити, що швидкому гасінню пожежі перешкоджали міжкоридорні двері. Рятувальники витрачали дорогоцінні хвилини, зрізаючи чергову перешкоду, коли в цей час людина задихалась в диму. Можливо ще секунда чи дві, і в чоловіка вже б не залишилось шансів на порятунок…”,

– пишуть рятувальники. 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе) Нет описания фото. Возможно, это изображение (на открытом воздухе) Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

Нагадаємо, нещодавно на Оболоні спалахнула ще одна квартира, обійшлось без жертв. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися