На Микільській Борщагівці замінили найбільш “фатальну” ділянку тепломережі, якій понад 50 років

Автор: Любава Лисичкіна
19:21 09.05

Комунальне підприємство “Київтеплоенерго” (КТЕ) замінило 1600 м тепломережі на Микільській Борщагівці в рамках підготовки до опалювального сезону. Наразі триває завершальний етап робіт – благоустрій території

На Микільській Борщагівці замінили найбільш “фатальну” ділянку тепломережі, якій понад 50 років
Світлодіодне освітлення

 Про це повідомили у підприємстві.

На Микільській Борщагівці тепломережу прокладено 1971 року, за більш як 50 років експлуатації вона вичерпала свій ресурс. Щороку на цій ділянці траплялося приблизно 10 пошкоджень, тому на період ремонту доводилося призупиняти надання послуг із теплопостачання для частини багатоповерхівок на вулицях Зодчих і Литвиненко-Вольгемут.

 “Щоб уникнути аварійних ситуацій у майбутньому, вирішено замінити частину зношеної тепломережі”, – зазначили в КТЕ.

Фахівці підприємства замість старих проклали нові сталеві труби діаметром від 50 мм до 200 мм. Також здійснили їх гідроізоляцію та утеплення. До виконання робіт були задіяні аварійні та експлуатаційні підрозділи КТЕ. Наразі триває завершальний етап робіт – благоустрій території на місці заміни тепломереж.

Нагадаємо,  “ВК” писав про те, що у Києві до зими планують замінити десятки кілометрів аварійних тепломереж.  “Київтеплоенерго” в рамках підготовки до зими планує замінити у 2024 році 55 км аварійних трубопроводів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися