На мосту Патона починається сезон “водоспадів” – що потрібно знати

Автор: Галина Ворона
15:07 03.07

У Києві до 16 липня триватимуть випробування теплових мереж житлових масивів Русанівка та Березняки. Енергетики, зокрема, тестуватимуть тепломережу під мостом Патона, якою теплова енергія постачається до цих мікрорайонів. Під час планового тестування можуть виникати пошкодження і пов’язані з цим витоки або так звані “водоспади”.

На мосту Патона починається сезон “водоспадів” – що потрібно знати

Про це повідомляє “Київтеплоенерго”.

Енергетики кажуть, що заздалегідь попереджають  про це та закликають використовувати офіційну інформацію про виконання робіт на ділянці, не поширювати фейкові повідомлення, тим самим полегшуючи роботу російській пропаганді.

Також зазначається, що минулого літа саме завдяки гідравлічним випробуванням на тепломережах, що проходять під мостом Патона, вдалось усунути одразу кілька пошкоджень. Опалювальний сезон 2023/2024 на цій ділянці пройшов без пошкоджень.

За інформацією комунального підприємства, ці магістральні трубопроводи діаметром 600 мм прокладені у 1962 році, тому мають бути ретельно перевірені до початку опалювального сезону. Адже пошкодження, які можуть виникнути під час збільшення тиску в тепломережах, легше і безпечніше усунути в теплу пору року.

Читайте також: Не довіряйте фейкам: у «Київводоканалі» спростували інформацію щодо впровадження графіків відключення води

Нагадаємо, дефіцит електроенергії взимку може сягати 35%. Втім, є думка, що кияни можуть суттєво допомогти енергосистемі, якщо вимкнуть бойлери і повернуться до централізованого постачання гарячої води.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин