На міжнародній трасі Київ-Чоп відкриється міст біля Стоянки

Автор: Любава Лисичкіна
19:23 28.05

Це перший такий міст, який дозволить вантажівкам проїжджати по міжнародній трасі вже без об`їздів.

На міжнародній трасі Київ-Чоп відкриється міст біля Стоянки Фото: Ілюстративне

Про це міністр інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив в ефірі інформаційного телемарафону.

“В найближчому майбутньому буде (відкриття – ред..) мосту біля Стоянки, це міжнародна траса Київ – Львів – Чоп. Цей міст важливий, тому що по ньому можуть проїжджати і вантажівки. Це вже буде в найближчі дні. Декілька днів – і він вже буде відкритий. Це перший такий міст, який дозволить вантажівкам проїжджати по міжнародній трасі вже без об`їздів”, – зазначив міністр.

Також Кубраков повідомив, що вже почались розбори завалів мосту через Десну біля Чернігова, що на трасі Київ – Чернігів. Він запевнив, що за 2-3 місяці там зроблять тимчасову переправу і потім почнуть будівництво нового мосту.

За словами голови КОВА Олексія Кулеби,  міст у Стоянці був підірваний у перші дні російської агресії. Уже за кілька тижнів після деокупації Київщини там збудували тимчасову об’їзну дорогу та встановили переправу. Цей маршрут був розрахований виключно на легковий транспорт: вантажівкам доводилось долати зайві кілометри, щоб потрапити в пункт призначення. 

“Для того, щоб пришвидшити переміщення різних видів транспорту, відновили лівий проїзд мосту. Менше ніж за два місяці на місці зруйнованого мосту спорудили нову переправу. Відтепер проїзд через цей відрізок магістралі М-06 безпечний для усіх видів транспорту”, – додав Кулеба.

До слова,  на Михайлівській площі відкрили виставку розбитої техніки окупантів (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися