На Майдані Незалежності відкрили унікальну виставку-комікс

Автор: Марія Супрун
00:10 22.11

В День Гідності та Свободи Музей Майдану презентував у Києві вуличну виставку, створену на основі графічного роману Олександра Ком’яхова “ТАТО”. 

На Майдані Незалежності відкрили унікальну виставку-комікс

Про це повідомляється на сторінці Музею Революції Гідності у Facebook.

Графічний роман Олександра Ком’яхова – це художній сюжет, вплетений у документальну графіку. Герої роману проходять через випробування, які довелось подолати тисячам майданівців. Обставини, у які вони потрапляють, архітектура наметового містечка, сотні деталей відтворені з документальною точністю.

Через історію київської сім’ї виставка-мальопис розповідає про ключові етапи Революції Гідності. Анотації з історичними екскурсами та фактами, хронологія подій, ілюстративний супровід дозволять зануритись у контекст Майдану, краще зрозуміти хід його історії.

У процесі створення графічного роману “ТАТО” автор, який сам був свідком і учасником Революції Гідності, також працював із архівом Музею Майдану, консультувався з очевидцями подій.

Нагадаємо, 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, в який вшановують громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. З цієї нагоди в Києві пройшла хода “Не втрачаймо Гідність! Захистимо Свободу!” – ФОТОРЕПОРТАЖ.

Великий Київ у Google News

підписатися