На лівому березі столиці у четвер за командою «Укренерго» були застосовані екстрені відключення світла.
Про це повідомили у ДТЕК.
З чим саме вони пов’язані – не зазначається.
Містян просять ощадливо використовувати електроенергію.
«Це допоможе зберегти енергосистему», – наголосили енергетики.
Нагадаємо, раніше колишній голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький заявляв, що в Україні можуть повернути графіки відключень електроенергії, якщо влітку температура повітря сягатиме +35°С.


