На київській телевежі почався монтаж першого передавача державного мультиплекса (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
23:22 22.01

На телевізійній вежі у Києві розпочато монтаж обладнання для запуску загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі MX-7.

На київській телевежі почався монтаж першого передавача державного мультиплекса (ВІДЕО)

Роботи проводить концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ), інформує Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації.

На телевежі, яка розташована на Дорогожичах, вже демонтували старе аналогове обладнання.

Київська телевежа стала першим об’єктом, на якому працівники КРРТ почали монтаж обладнання в рамках реалізації проєкту побудови державного мультиплекса МХ-7. Було демонтовано старе аналогове обладнання, а зараз на висоті 200 метрів триває встановлення першого передавача цифрового сигналу”, – розповів заступник голови Держспецзв’язку Володимир Трофименко.

Фахівці монтують передавач німецької компанії Rohde&Schwarz потужністю 4 кВт. За кілька місяців відповідне обладнання буде встановлене в усіх регіонах та дасть можливість покрити сигналом понад 90% території України.

Запуск державного мультиплекса дасть можливість українцям, навіть у найвіддаленіших куточках країни, дивитися українське телебачення у цифровій якості. Це особливо важливо в областях, які межують з територією країни-агресора“, – зазначив Трофименко.

Довідка. Мультиплекс — це об’єднання телевізійних та радіоканалів, що транслюються одним цифровим каналом.

Нагадаємо, в серпні 2021 року київська телевежа почала транслювати “жовтих чоловічків”.

Читайте також: Від ілюзіонів до мультиплексів: 10 фактів про київські кінотеатри

Великий Київ у Google News

підписатися