На Київщині знайшли тіла старости села Мотижин та її родичів, викрадених окупантами

Автор: Марина Максенко
09:40 03.04

Після звільнення Київщини знайдено тіла старости села Мотижин Ольги Сухенко та її родини, яких узяли в полон російські загарбники 23 березня.

На Київщині знайшли тіла старости села Мотижин та її родичів, викрадених окупантами

Про це повідомив Макарівський селищний голова Вадим Токар Telegram.

“Сумна новина. Знайдено тіла старости села Мотижин Ольги Сухенко та її чоловіка Ігоря Сухенка і сина Олександра Сухенка, які були взяті в полон орками 10 днів тому. До сьогодні їх доля була невідома. Царство небесне… співчуття рідним і близьким…”, – йдеться в повідомленні.

Село Мотижин розташоване на Київщині.

23 березня додому до старости Мотижина Ольги Сухенко приїхали російські військові. Спершу вони провели обшук, забрали автомобіль і поїхали. Як розповів родич родини Владислав, вдруге повернулись за Ольгою та її чоловіком.

Інформацію про викрадення старости з родиною першою підтвердила заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, яка була на постійному зв’язку з очільницею села.

“Хотіли забрати лише її, але чоловік наполіг, що поїде з нею. Ще за шість годин забрали сина. Окрім цього, в полоні перебувало ще 20 жителів села Мотижин. Є підозра, що в селі діяв зрадник, який виказав окупантам місця перебування очільниці та активних селян”, – розповіла Семенова.

Нагадаємо, що за фактом викрадення російськими військами старости села Мотижин на Київщині розпочато кримінальне провадження.

Великий Київ у Google News

підписатися