На Київщині знайшли розбиту окупантами колекційну гітару. Як виглядає інструмент після реставрації

Автор: Марина Максенко
21:11 21.09.2022

Під час розмінування Київщини у квітні 2022 року сапери разом із українськими військовими знайшли у котеджному містечку “Макарівські дачі” розбиту окупантами колекційну акустичну гітару.

На Київщині знайшли розбиту окупантами колекційну гітару. Як виглядає інструмент після реставрації
Світлодіодне освітлення

Про це йдеться на сторінці 112 Бригади ТрО Києва.

Боєць Андрій Малик побачив розтрощену гітару на колишніх позиціях росіян, вирішив сфотографувати інструмент та виклав світлину на своїй Facebook-сторінці. Згодом фото побачив музикант Андрій Попов, який виявив, що гітара є колекційною та має унікальний номер.

Тоді музикант зробив допис у музичній спільноті, де фото гітари побачив майстер Саша Ханін з Ізраїлю і запропонував відреставрувати її безкоштовно.

Сапери знову відправилися до котеджного містечка, забрали інструмент та відправили його майстру. І нещодавно Ханін повідомив про те, що гітара відреставрована.

“Інструмент звучить. Але майстер навмисно залишив помітними сліди реставрації. Майстер відправляє її в Україну”, – кажуть у ТрО.

Тепер 112 Бригада шукає власника інструменту, щоб повернути його. Гітару забирали разом із чохлом, за яким, можливо, буде легше розпізнати її.

Бригада тероборони закликає людей, які знають місцевих мешканців “Макарівських дач”, пересилати повідомлення про відновлення цієї гітари, аби пришвидшити пошук власника.

Великий Київ у Google News

підписатися