На Київщині влаштували рейд по заправках: причина

Автор: Тетяна Сененко
15:55 22.11

На Київщині посилюється боротьба з нелегальними автозаправними станціями. В області розпочинаються посилені перевірки АЗС. Мобільні групи працюватимуть по всій територій Київщини з метою виявлення нелегальних об’єктів

На Київщині влаштували рейд по заправках: причина

Про це за результатами міжвідомчого засідання повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко, інформує пресслужба ОДА.

«Боротьба з «тіньовим» бізнесом завжди була у фокусі нашої уваги. Але зараз ми роботу в цьому напрямі ще більше посилимо. Насамперед актуалізуємо інформацію щодо нафтогазових компаній, які працюють на Київщині легально, і тих, хто – ні. До цієї роботи закликаю долучитись і наші громади. Це дозволить нам сформувати чітку картину того, скільки АЗС у пристоличному регіоні функціонують незаконно», – зазначив Назаренко.

Для перевірки АЗС і фіксації порушень створять спеціальні мобільні групи. До їх складу увійдуть представники територіальних органів Держпраці, Нацполіції, ДСНС, СБУ та інших профільних структур.

Читайте також: Смертельне ДТП: під Києвом легковик влетів в цистерну з газом на АЗС (ФОТО) 

Кожна мобільна група відповідатиме за визначену територію. Підбиватимуть підсумки їх роботи кожні два тижні. 

Нагадаємо, середня вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm склала 25,07 грн, а 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm – 28,20 грн. У порівнянні з серединою жовтня вартість літру дизпалива здорожчала на 72 копійки, а бензину – на 63 копійки.

 

Великий Київ у Google News

підписатися