На Київщині відновили світло у 5 населених пунктах

Автор: Марина Максенко
17:33 13.05

Компанія відновила електропостачання ще для понад 800 родин у 5 населених пунктах Київщини.

На Київщині відновили світло у 5 населених пунктах

Про це повідомили у ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Зокрема, аварійно-відновлювальні бригади працювали в Гостомелі, Горенці, Ірпені та Бучі Бучанського району, а також у селі Тетерівське, що у Вишгородському районі.

Без світла нині – майже 3 тисячі домівок у 9 містах та селах області.

Як повідомив голова Гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба, в усіх населених пунктах області підведено та відновлено водопостачання. Наразі тривають роботи з підключення до води окремих житлових будинків в кожному з населених пунктів. Зокрема, без централізованого водопостачання залишаються лише окремі житлові будинки у смт Гостомель через відсутність електропостачання.

Крім того, служби АТ “Київоблгаз” майже завершили роботи по відновленню послуги з розподілу природного газу до населених пунктів. На сьогодні вже відновлено газопостачання в 120 населених пунктах (119 повністю та 1 частково) для 140 604 об’єктів споживачів.

Проте частково без газопостачання залишається лише місто Ірпінь (газопостачання відновлено на 79%). Наразі фахівці служби переходять до робіт з відновлення та підключення газу кожного житлового будинку в кожному населеному пункті окремо.

Великий Київ у Google News

підписатися