На Київщині відбудеться масштабний День поля

Автор: Марина Максенко
21:05 11.04

На Київщині у селі Дослідницьке Білоцерківського району 22-23 травня 2024 року відбудеться День поля AGRO CHALLENGE. Це не просто подія — це виклик майбутнього, де інновації, технології та партнерство зосереджуються в серці українського агросектору.

На Київщині відбудеться масштабний День поля
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє agrochallenge.kyiv.ua.

За словами організаторів, це не просто подія — це виклик майбутнього, де інновації, технології та партнерство зосереджуються в серці українського агросектору.

Організатором заходу є команда AGRO TEAM спільно з Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорілого.

“Незважаючи на війну, аграрний сектор України повинен продовжувати працювати та розвиватися. Проведення Дня поля AGRO CHALLENGE в таких умовах набуває особливого стратегічного значення”, — зазначають організатори.

Перший день поля цього року буде проходити саме в Київській області, адже вона знаходиться в самому серці України, що робить її зручним місцем для зустрічі учасників та відвідувачів з різних куточків країни.

Також саме в цьому регіоні сконцентрована найбільша кількість представництв аграрних підприємств, що дасть змогу показати на Дні поля AGRO CHALLENGE практично все, що потрібно для успішного ведення сільськогосподарських робіт сьогодні.

День поля AGRO CHALLENGE цього разу не лише об’єднує сучасні технології, інновації та передові практики в аграрному секторі, але й стає платформою для виклику собі, власній техніці та можливостям компаній.

Великий Київ у Google News

підписатися