На Київщині учні вже 14 шкіл навчаються дистанційно

17:49 07.09

14 закладів середньої освіти Київської області повністю або частково переведені на дистанційне навчання через захворювання на коронавірус учнів та вчителів. Всього на сьогодні, 7 вересня, он-лайн навчаються 1547 дітей.

На Київщині учні вже 14 шкіл навчаються дистанційно

Про це повідомляє КОДА.

«Васильківські школи №1 та №2, Застугнянська ЗОШ й Ірпінська ЗОШ № 15 повністю переведені на дистанційну форму навчання. Там, на жаль, захворіли вчителі, які контактували з колегами та дітьми. Педагогам зроблено тестування, в школах провели дезінфекцію приміщень, наразі встановлено карантин. Ще 3 класи навчаються дистанційно в Пісківському НВО, Бучанській СЗОШ №5 та Богуславське НВО “ЗОШ І-ІІІ ст 3 – гімназія», – розповів голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Крім того, на самоізоляції перебувають ряд дітей, вчителів та інших працівників сфери освіти, які мають підтверджене захворювання на коронавірус та не контактували з однокласниками та колегами.

Додамо, що у столиці наразі повністю закрито на карантин дві школи (№240 та №18). Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Там виявили інфікованих учнів. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садочки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...