На Київщині стартував прийом заявок на участь у програмі з працевлаштування “Разом”

Автор: Марина Максенко
12:30 14.04

У Київській області стартував прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування “Разом”, тож ветерани та члени їхніх родин можуть безоплатно освоїти нові професії та працевлаштуватися завдяки цьому проєкту.

На Київщині стартував прийом заявок на участь у програмі з працевлаштування “Разом”
Світлодіодне освітлення

Про це поінформувала пресслужба Київської ОВА.

“Програма дозволить опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами чи електромонтерками з обслуговування підстанцій. Для участі у програмі не обов’язково мати профільну освіту, знання у галузі енергетики та досвід роботи. Головне – бажання навчатися та працювати”, – заявили у КОВА.

Зазначається, що учасникам програми пропонують офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання; освітню програму, затверджену Міністерством освіти; безплатний курс навчання тривалістю у 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру.

“Упродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання, потім на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці, яке триватиме до вересня. Заявки на участь приймаються до 19 квітня включно, результати відбору оголосять до 1 травня”, – додали в ОВА.

Великий Київ у Google News

підписатися