На Київщині відновили та продають колишній маєток Пшонки

Автор: Галина Ворона
20:33 11.05

У селі Гореничі Бучанського району виставили на продаж триповерховий маєток, який раніше належав колишньому генпрокурору-втікачу Віктору Пшонці.

На Київщині відновили та продають колишній маєток Пшонки

Про це повідомляє Телеграф.

Маєток, який був розграбований і тривалий час перебував у жалюгідному стані, привели до ладу і правлять за нього 460 тисяч доларів.

Триповерховий будинок має площу 511 квадратних метрів. На території садиби є гостьовий будиночок і будиночок для охорони, вихід до власного озера, невеличкий басейн, альтанка, зона барбекю та сад.

В описі об’єкту вказано, що кімнати будинку оздоблені мармуром, оксамитом, килимами, там є ліпнина й важкі великі люстри. Маєток, який раніше належав Пшонці, постаралися обставити в його стилі, який у народі отримав назву “пшонка-стайл”.

Як йдеться в оголошенні, ремонт у будинку виконаний з якісних дорогих матеріалів, а меблювання відрізняється “неймовірною красою”. Меблі та предмети інтер’єру тут виробництва елітних італійських брендів – Treci Cecchini, Lucy, Corsini.

Перший поверх поєднав у собі вітальню площею 110 метрів із “неповторним” каміном, кухню, басейн, сауну, допоміжні кімнати та санвузли. В оголошенні вказано, що на підлозі іспанська плитка і є підігрів.

Другий поверх складається з трьох спальних кімнат, кабінету з терасою, вбиралень та санвузлів. Мансарда включає бібліотеку, дві кімнати, вбиральні, бойлерну, веранду і допоміжні приміщення.

В оголошенні вказано, що будинок збудований з червоної цегли та оснащений усіма необхідними комунікаціями. Територія охороняється та підключена до сигналізації. 

Як стверджують рієлтори, над озелененням працював ландшафтний дизайнер. 

 Нагадаємо, що Віктор Пшонка був генеральним прокурором України за часів Віктора Януковича, який обіймав посаду глави держави з 2010 по 2014 рік. Після Революції Гідності він втік до Росії разом із сім’єю.

Наприкінці лютого 2014 року журналісти опублікували ексклюзивні фото маєтку екс-генпрокурора Пшонки. Тоді всіх вразив несмак в інтер’єрі особняка, який був буквально завалений яйцями Фаберже, сотнями статуеток, килимами, позолотою, ліпниною та картинами. Цікаво, що активістам вдалося знайти велику кількість портретів Пшонки та його дружини в різних образах — Цезаря, Наполеона, княгині Ольги та російської імператриці Катерини.

Окрім цього, у кожній кімнаті будинку знаходився вівтар. Також у його будинку знайшли велику кількість стародавніх ікон та картин, мощів святих та Євангелій.

Після огляду будинку Пшонки з’явилося таке поняття, як “пшонка-стайл”, що означає повний несмак та жлобство.

Щойно господар покинув примішення, двері до його будинку відчинили люди в балаклавах. А просто цікаві українці масово пішли на оглядини до генпрокурора і спершу навіть роззувалися при вході. Далі з будинку почали зникати цінні речі – елітний алкоголь, картини, посуд та інший реманент.

У липні 2014-го вартові почали там сторожувати. Мета благородна – поприбирати і зберегти залишки пожитків від мародерів. Вхід у середину будинку нарешті опломбували слідчі. А озеро екс-генпрокурора Пшонки облюбували рибалки.

У листопаді 2015-го сюди зайшли активісти, які зберегли “Межигір’я”. Кажуть, що пильнуватимуть і це подвір’я, поки його долю не вирішить суд. Тоді Феміда вже постановила – арештувати землі втікача-прокурора, поки той із сім’єю в розшуку.

Щоправда у 2018 році у маєтку Пшонки залишились лише голі стіни. Навіть меблі зникли. І це при тому, що прокурор-втікач вклав у його оздоблення мільйони доларів. Нині ж, після реставрації, за нього просять 460 тисяч доларів.

Великий Київ у Google News

підписатися