На Київщині почалось будівництво інноваційного реабілітаційного центру для військових і цивільних

Автор: Галина Ворона
13:20 17.06

Для Київського обласного центру ментального здоров’я почали будувати новий реабілітаційний корпус. Реалізація проєкту дозволить створити умови західного зразка для повноцінної реабілітації українських захисників та захисниць.

На Київщині почалось будівництво інноваційного реабілітаційного центру для військових і цивільних

Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, корпус лікарні площею 5500 кв. м складатиметься з інноваційних модульних конструкцій та включатиме реабілітаційний простір, де працюватимуть реабілітологи, психологи, масажисти тощо. Корпус буде  зʼєднаний коридором з головною будівлею.

Завершити будівництво планують до кінця 2024 року. Якщо цей пілотний проєкт буде успішний, є плани щодо будівництва ще 3 таких центрів в різних областях України.

Як пояснив очільник МОЗу, будівництво нового реабілітаційного корпусу посилить не лише реабілітаційну допомогу для пацієнтів, а й надасть доступ до розширеного переліку медичних послуг попри війну, а отже ще більше військових та цивільних зможуть отримати необхідну допомогу.

Де будується центр, він не уточнив, але фото банера біля будівництва на доданих фото вказує, що мова йде про Бучанську громаду.

Крім того, мер Бучі Анатолій Федорук раніше повідомляв, що на базі КНП “Центр ментального здоров’я” до кінця поточного року збудують госпіталь, де на 3D принтерах друкуватимуть протези для захисників.

Читайте також: У консультативно-діагностичному центрі Бучі з’явиться реабілітаційне відділення 

Нагадаємо, у Бучі за підтримки благодійників створюють центр реабілітації для дітей з інвалідністю.

Великий Київ у Google News

підписатися
    більше новин