На Київщині День загиблих героїв відзначили забігом

14:38 29.08

28 серпня в Українці відбувся забіг приурочений до Дня захисника України. Це Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

На Київщині День загиблих героїв відзначили забігом

Про це повідомляє Київська облдержадміністрація. 

На площі Красноштана ранком суботи зібралися у спортивному вбранні учасники забігу різного віку, волонтери та спортсмени, ветерани АТО, рідні, друзі та знайомі захисників, а також представники виконавчого комітету та депутати Української міської ради. Кожен учасник пробігає дистанцію 2400 метрів по міській набережній із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України та ніколи вже не ходитиме по цій землі.

Сьогодні кожен учасник мав змогу продемонструвати свою вдячність захисникам, згадати про земляків, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та подякувати і підтримати близьких наших Героїв.

Легкоатлетичний забіг, приурочений до Дня захисника України відбувся також у Фастові.  Для дітей та дорослих було організовано два маршрути дістанцією 2 та 5 км.

Нагадаємо, в Києві до цієї дати відкрили меморіал

Читайте також: “Низько вклоняюсь”. Володимир Прокопів про День пам’яті загиблих захисників

Великий Київ у Google News

підписатися