На Київщині чоловік своїми руками знищував ворожі міни та допомагав ЗСУ своїм партизанством

Автор: Марина Максенко
17:12 21.05

Житель села Олізарівка, що на Київщині, своїми руками розмінував території від ворожих “подарунків”.

На Київщині чоловік своїми руками знищував ворожі міни та допомагав ЗСУ своїм партизанством

Історію чоловіка, який за своєю ініціативою рятував людей від ворожих мін, розповіли в сюжеті ТСН.

Сапер-партизан Євген Шабуня мало не по п’ятах ходив за окупантами і все розмінував. Ще до війни він дивився багато фільмів і навчальні відео в Інтернеті, так що сам навчився розмінувати території. За свій рахунок Євген навіть купив простий металошукач.

Саперські знання знадобилися чоловіку практично відразу, як ворог ступив на українську землю. Рашисти всюди мінували всі стежки, а він ходив за ними і очищав територію.

“Вони приїхали, поставили, а я вже через годину пішов, зібрав. Вони приїжджають в шоці-одні ями залишилися, нічого немає. Вони ще ставили “сюрпризи”. Перед тим, як підняти, я розкопував і лінійкою перевіряв, чи є щось під низом. Якщо щось було, намотував наверх шнурок, звичайна мотузка для білизни, і стягував”, – розповів Шабуня.

Сапер-самоучка для знешкодження розтяжок використовував рибальську вудку.

“Брав звичайний спінінг, бачив розтяжки і закидав спінінг. Метрів на 20-30 відлазив, лягав на землю і крутив. Клацав розтяжку, а вона вибухала. Я швидко скрутив, змотався і втік”, – з посмішкою згадує сміливець.

Також Євген розповів, як одного разу “демілітаризував” окупантів.

“Я виходив до наших солдатів. Ставив мітки на планшеті, а вже по моїх мітках вони їх били. Я з посадки підліз-вони обкопуються, стоїть дві БМП. Я з однієї БМП дістав 6 автоматів, ящик гранат. Забрав це все і підпалив сивушку їм”, – розповів партизан-сапер.

Неможливо навіть порахувати, скільки життів врятувала партизансько-Саперна діяльність сміливого чоловіка. Він втратив частину ноги, йому вже зробили кілька операцій. Надалі Шабуня планує встановити протез. Про сміливий подвиг чоловіка зараз знає вся громада.

Великий Київ у Google News

підписатися