На Київщині чоловік наловив 30 кг риби забороненим знаряддям

Автор: Тетяна Сененко
10:30 29.06

Інспектори Державної екологічної інспекції Столичного округу під час патрулювання Канівського водосховища поблизу села Дівички Бориспільського району виявили громадянина, який грубо порушив правила любительського і спортивного рибальства

На Київщині чоловік наловив 30 кг риби забороненим знаряддям

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція столичного регіону.

Рибалка здійснював вилов водних біоресурсів з гумового човна, який був оснащений електродвигуном, за допомогою чотирьох заборонених знарядь лову (ятерів).

Результат – вилов 28 кг риби, а саме: карась 30 – екземплярів, плоскирка 15 – екз., лин 3 – екз., щука 1 – екз., синець 1 – екз., плітка 2 – екз., судак 1 – екз. та окунь 2 – екз.

Завдана шкода рибному господарству України складає 2516 грн (розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21 листопада 2011 р. № 1209).

На правопорушника було складено адміністративний протокол за частиною четвертою статті 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Матеріали справи готуються до передачі в суд. 

Читайте також: У Києві рибалка наловив собі солідний штраф і кримінальну справу (ФОТО)

Нагадаємо, на території Київської області з 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов риби. Мова йде лише про промислове рибальство, підводне полювання та змагання зі спортивного рибальства. Ну а ті, хто без риболовлі ніяк, зможуть ловити рибу на вудку з берега – щоправда, вага вилову обмежена.

Великий Київ у Google News

підписатися