На Київщині браконьєр накрав риби на 142 тисячі гривень

Інспектори Державної екологічної інспекції Столичного округу викрили грубе порушення правил любительського рибальства на одному з водоймищ Київської області.

Під час рейду біля села Попружна Ставищенської територіальної громади інспектори виявили чоловіка, який займався незаконним виловом риби за допомогою заборонених сіток. Браконьєр використовував човен для того, щоб дотягнути свої сітки до берега.

Читайте також: Київський шахрай обманював військових на сотні тисяч гривень, продаючи неіснуючі тепловізори та дрони

Горе-рибалка незаконно наловив понад 145 кілограмів риби різних видів. Інспектори забрали усе – товстолобів, карасів, судаків та щуки. За попередніми підрахунками, завдані рибному господарству збитки становлять понад 142 тисячі гривень.

На порушника складели адміністративний протокол. Крім того, матеріали справи будуть передані до поліції для вирішення питання про відкриття кримінального провадження.