На Хрещатику “розкладуть” шкільний ярмарок: дати

Автор: Тетяна Сененко
18:52 04.08

У суботу та неділю, 14 та 15 серпня, у столиці відбудеться загальноміський Шкільний ярмарок на вул. Хрещатик. Це традиційний захід, який відбувається напередодні нового навчального року упродовж багатьох років.

На Хрещатику “розкладуть” шкільний ярмарок: дати
Про це повідомили організатори ярмарку

«На Шкільному ярмарку 2021 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і закордонних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, книжки, зошити, яскраві обкладинки, різноманітні ігри, багато інших цікавих і необхідних аксесуарів — усе для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним», — наголошують комунальники.

У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Товари шкільного асортименту високої якості також запропонують споживачам київські підприємства легкої промисловості.

Нагадаємо, цього тижня в столиці відбудуться сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за всіма групами товарів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися