На флагшток головного прапора країни піднімуть “зимове” полотно

12:47 15.12.2020

У вівторок, 15 грудня, у Києві відбуваються регламентні роботи із заміни полотна головного державного прапора України та технічного обслуговування флагштоку, встановленого на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

На флагшток головного прапора країни піднімуть “зимове” полотно

Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Ми дбаємо про те, аби утримувати полотно головного державного прапора та флагшток у належному стані. І регулярно здійснюємо регламентні роботи на меморіалі, де він встановлений. Тож, сьогодні, з 10:00 до 18:00 проводимо такі роботи. На флагшток піднімуть нове полотно – більш міцне і витриваліше до зимової погоди”, – зазначив Непоп.

За словами заступника голови КМДА, фахівці також перевірять клемні з’єднання та відкриті контакти споруди, дистанційний пульт та шафи керування прапором, підйомні механізми прапора.

Нагадаємо, напередодні Дня прапора, 22 серпня, на Печерських пагорбах на новому флагштоці урочисто підняли найвищий та найбільший, головний прапор країни (ФОТО). Висота флагштоку – майже 90 метрів, вага – 32 тонни, а розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Згодом тут було зафіксовано перший акт вандалізму.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...