На двох залізничних вокзалах з’явились додаткові пункти обігріву – працюють цілодобово

Автор: Галина Ворона
12:27 29.12.2021

Із пониженням добової температури повітря з 25 грудня міські служби розгорнули намети під додаткові пункти обігріву для осіб без постійного місця проживання. Вони працюють цілодобово на приміському вокзалі “Дарниця” та Південному вокзалі станції Київ-Пасажирський.

На двох залізничних вокзалах з’явились додаткові пункти обігріву – працюють цілодобово

Про це розповів директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий.

Зокрема, в наметах встановлено тепловентилятори, є гарячий чай та печиво, аптечки, засоби індивідуального захисту і дезінфекції, проводиться моніторинг стану здоров’я відвідувачів та дезінфекція приміщення з огляду на епідеміологічну ситуацію у столиці. Неподалік встановлено туалети та сміттєві баки.

Намети та все необхідне для них придбали Дарницька та Солом’янська районними в місті Києві державні адміністрації.

Бездомні отримують консультації із нагальних питань, гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу та взуття. Соціальний патруль міста та волонтери щоденно надають гаряче харчування.

Крім того, на період ускладнення погодних умову в Будинку соціального піклування працює денний пункт обігріву, а у відділенні нічного перебування там підготовлено додаткові ліжко-місця. Щоденно соціальні патрулі здійснюють рейди місцями скупчення бездомних, надають їм вичерпну інформацію про адреси пунктів обігріву та можливість переночувати в Будинку соціального піклування, пригощають гарячим чаєм із печивом, роздають інформаційні буклети та візитівки.

Нагадаємо, у Києві 20 грудня запрацювали пункти обігріву. Вони розташовуються в приміщеннях комунальних підприємств, лікарень, територіальних центрів соцобслуговування. До них зможе звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні.

Великий Київ у Google News

підписатися