“На дрова – шкода”. Пенсіонери з Переяслава подарували місту ялинку

18:00 09.12.2020

Родина пенсіонерів з Переяслава звернулись до депутата міськради з проханням зробити щось із високою ялинкою, яка заважає функціонуванню ліній електропередач біля будинку. Відтепер пишна та охайна ялинка красуватиметься на головній площі міста.

“На дрова – шкода”. Пенсіонери з Переяслава подарували місту ялинку

Про це повідомив депутат Андрій Іващенко на своїй сторінці у Facebook.

Одна з місцевих родин звернулася з пропозицією подарувати місту новорічну ялинку, що росте біля їхнього двору (родина пенсіонерів) , або спиляти на дрова… Просто спиляти її на дрова – шкода. Бо дійсно красива ялинка… висока, ошатна, з шишками”, – розповів депутат

З такою пропозицією Іващенко й звернувся до міської ради. За його словами, декілька років тому поруч спиляли вербу, ще вищу за зазначену ялинку. 

Дроти тимчасово від’єднали, розпиляли вербу та знову підсунули дроти назад. Вся операція зайняла близько години”, – пригадав Іващенко.

За його словами, вулиця там широка, тому можна підігнати кран та, спилявши ялинку, відразу покласти її на транспортну платформу.

Він додав, що для встановлення міської модульно-каркасної ялинки потрібно 151 маленька ялинка, вартість котрих минулого року склала більше 20 тис. грн., не враховуючи монтажні роботи.

Міська рада Переяслава погодилися прийняти подарунок і вже сьогодні, 8 грудня ялинку встановлять на центральній площі міста.

Як повідомлялось, під Переяславом майже добу гасили лісову підстилку на площі 10 га. Вогонь дістався до дачного кооперативу 

Читайте також: Бібліотеки Переяславщини отримають 30 комп’ютерів

Великий Київ у Google News

підписатися