На ділянці Київ – Фастів збудують Lego-платформу для пасажирів “Укрзалізниці”

14:54 07.11.2020

На зупинковому пункті Вишняки дільниці Київ—Фастів зведуть експериментальну платформу для посадки та висадки пасажирів, яка дозволить заходити з платформи одразу до вагона, що особливо важливо для маломобільних пасажирів. Елементи нової конструкції будуть з’єднуватись за принципом конструктора Lego.

На ділянці Київ – Фастів збудують Lego-платформу для пасажирів “Укрзалізниці”

Як повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”, стару низьку конструкцію реконструюють і замінять на високу.

Експериментальність платформи полягає в тому, що для її зведення потрібні нові залізобетонні конструкції, які до цього жодного разу не використовували в будівництві пасажирських платформ. Вони дуже схожі на звичайні стінові фундаменти, але мають у своїй формі певний елемент-з’єднання, що дає змогу проводити монтаж за принципом конструктора Lego”, ― пояснив начальник відділу планування та організації будівництва філії “Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд” “Укрзалізниці” Антон Колесник. За його словами, нова платформа буде відрізнятися габаритами: ширина становитиме 4 м, довжина ― 210 м (для зупинки восьми вагонів), а визначена висота 1,1 м над рівнем головки рейки дасть можливість заходити з платформи відразу до вагона.

Окрім того, нова конструкція буде мати пандус для вільного доступу маломобільних груп населення та навіси з лавами для сидіння.

Будівництво планували закінчити ще цього року, однак на строках можуть позначитися і погодні умови, які безпосередньо впливають на технологічні процеси, і обмеження, пов’язані з карантинними заходами.

Читайте також: “Кільки в банці” скасовуються. Побільшає електричок у напрямку Бородянки, Бучі, Ірпеня

Нагадаємо, між Києвом і Фастовом курсуватиме модернізована електричка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...