На держпідприємстві випускали сурогатний алкоголь і продавали як брендовий

18:26 26.02

Столичні правоохоронці викрили на території державного підприємства підпільне виробництво фальсифікованої алкогольної продукції під логотипами відомих торгових марок в особливо великих розмірах та акцизів. До складу злочинної групи, яка його організувала, входили посадові особи одного з державних підприємств.

На держпідприємстві випускали сурогатний алкоголь і продавали як брендовий

За попередніми даними Київської міської прокуратури, обсяги виробництва підпільного цеху сягали 25 тонн готової продукції на місяць.

У межах кримінального провадження проведено 29 обшуків за місцями проживання, у транспортних засобах фігурантів та місцями незаконного виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікованої алкогольної продукції.

За результатами проведених обшуків вилучено 635 л коньячної та 125 л горілчаної продукції, маркованої під бренди відомих виробників, ємності для змішування та розфасовки спиртової суміші, обладнання, яке використовувалося для її виготовлення, пакувальний матеріал для виготовлення bag-in-box та інші речові докази, які підтверджують злочинну діяльність.

Після проведення низки судових експертиз учасникам злочинної групи буде повідомлено про підозру. 

Нагадаємо, нещодавно у столиці  знайшли склад “паленого” алкоголю: своєї черги чекало 30 тис літрів фальсифікату.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...