На Дарниці висадять мільйон рослин – де найбільше квітників

Автор: Марія Супрун
14:04 26.03

У столиці готуються до весни – вирощують саджанці, які в подальшому висаджуватимуть у відкритому грунті. Зокрема, на Дарниці висадять мільйон рослин – ними  прикрашатимуть клумби, квітники та сквери.

На Дарниці висадять мільйон рослин – де найбільше квітників

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ». 

 «Роботи в нас зараз дуже багато. Процес кипить. Ми маємо план на 2021 рік – виростити 920 тисяч штук рослин. Тому ми ще з грудня почали сіяти насіння квітів», – розповіла Ніна Сердюкова, головний агроном КП УЗН Дарницького району.

Наразі в теплицях підприємства вже є 400 тисяч рослин. Також зеленбудівці мають поля, на яких вже висаджено понад 500 тисяч саджанців.

Цікаво, що з такими масштабами протягом року працюють всього лише 18 робітників. Фахівці КП ретельно відслідковують, коли краще висаджувати різні види рослин, а також створюють їм належні умови для проростання.

Коли прийде час, комунальники висадять усі рослини на території Дарницького району. Розпочнуть із проспекту Миколи Бажана, адже там наразі найбільше квітників у районі.

Водночас працівники Зеленбуду Дарницького району зазначили, що вони готуються до масштабної виставки в Печерському ландшафтному парку.

Нагадаємо, в зоні ЧАЕС з’явиться трояндова алея.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...