На Дарниці управління освіти хоче посипати дороги сіллю з іонами срібла

Автор: Марія Супрун
17:40 16.12.2021

Управління освіти Дарницького району міста Києва оголосило тендер на закупівлю солі, збагаченої іонами срібла, для посипання доріг.

На Дарниці управління освіти хоче посипати дороги сіллю з іонами срібла

Про це повідомляється на сторінці Prozzoro у Facebook.

На таку закупівлю управління освіти планувало витратити 199 999 грн – по 12,9 грн/кг. І це в той час, коли інші управління купували технічну сіль для посипання доріг за 2-3 грн/кг.

До слова, один із підприємців в системі Prozorro надіслав замовнику вимогу, щоб той вніс зміни в документацію. З такими словами: “Не потрібно видумувати дезінфекційні властивості предмету закупівлі, тим більше із вмістом іонів срібла! Сіль коштує від 2,7 до 3,5 грн за 1 кг і в природі не існує дорожньої солі, збагаченої сріблом, золотом, платиною“.

Водночас, бажання освоїти кошти до кінця року просто так не спинити, тож управління лишилося на своєму: “Підтверджуємо, що зазначену в оголошенні кількість товару, ми маємо придбати саме із зазначеними в оголошенні характеристиками“.

Згодом закупівлю скасували, але Управління освіти все ще продовжує закуповувати інші товари з “іонами срібла” – гірчицю та соду. Зазначається, що про цю історію вже дізнався мер Києва Віталій Кличко на сьогоднішній сесії Київради.

Нагадаємо, аварійний міст Патона озеленять за півмільйона гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися