Під час літніх канікул у столиці традиційно призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, проте учні можуть скористатися знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.
Про це повідомили у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.
Придбати пільговий проїзний для дітей можна:
- у застосунку Київ Цифровий;
- у терміналах самообслуговування;
- на сайті КП «ГІОЦ»;
- у застосунку EasyPay.
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти проїзних:
- 325 грн – безлімітний проїзний на місяць;
- 162,50 грн – безлімітний проїзний на другу половину місяця;
- 72,50 грн – проїзний на 46 поїздок на місяць;
- 97,50 грн – проїзний на 62 поїздки на місяць;
- 143,75 грн – проїзний на 92 поїздки на місяць;
- 192,50 грн – проїзний на 124 поїздки на місяць.
Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак так знижка не застосовується.
Зазначимо, з 1 липня до 31 серпня також призупиняється право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.
Раніше «ВК» писав, що у Києві планують підвищити тарифи на проїзд – що буде з раніше придбаними поїздками.


