На будівлі Київради з’явився банер на підтримку захисників “Азовсталі”

Автор: Галина Ворона
10:59 09.06.2022

На будівлі Київської міської ради з’явився банер, що нагадує про героїзм захисників Маріуполя та необхідність їхнього повернення додому живими.

На будівлі Київради з’явився банер на підтримку захисників “Азовсталі”
оренда квартири Київ

Про це повідомила депутатка Київради Аліна Михайлова, яка і сама захищає є країну від російської орди.

За її словами, цей банер на будівлі Київради, аналогічний до того що є на будівлі Львівської міськради, нагадуватиме обом громадам, завдяки кому вони в відносній безпеці.

Це наша позиція: хлопці, дівчата, ми з вами. Ви потрібні нам тут. Живими і вільними“, – пояснила депутатка.

Вона зауважила, що зараз триває надскладна операція з повернення Героїв Маріуполя додому і все, що нам лишається – це підтримувати наших переговорників, благати Бога зберегти життя хлопцям і дівчатам з “Азовсталі”.

Ми пам‘ятаємо, з ким маємо справу: наших бійців утримують у в‘язницях і кажуть про показові трибунали, чим брутально порушують Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими. Та ми віримо в краще“, – підкреслила Михайлова.

Захисники Маріуполя, воїни Азовсталі – це наші Янголи-охоронці. Ми досі до кінця не усвідомлюємо важливість їхнього подвигу. Ми ніколи не доберемо слів, щоб повністю висловити нашу вдячність. Їхнє життя, здоров‘я, їхня безпека, а головне свобода – це біль і потреба кожного з нас. Навіть ті, хто не вірять у Бога, зараз молються про це. Сподіваємось на краще. Нам потрібні наші Герої. Живими. Вільними”, – додала Аліна Михайлова.

Читайте також: Україна отримала від РФ 50 тіл загиблих військових. Серед них – 37 захисників “Азовсталі”

Нагадаємо, дружини полку “Азов” закликають Червоний Хрест бути гарантом безпеки для полонених захисників.

Великий Київ у Google News

підписатися