На Бучанщині впроваджуватимуть уроки шахів у школах

Автор: Марина Максенко
02:10 12.04

Громадська Рада при Бучанській РДА підтримала ініціативу ГО “Київська шахова Федерація” щодо пілотного проєкту впровадження у закладах освіти Бучанського району занять з шахів.

На Бучанщині впроваджуватимуть уроки шахів у школах
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє “Громадська рада при Бучанській РДА Київської області”.

Громадська Рада при Бучанській районній державній адміністрації підтримала ініціативу ГО “Київська шахова Федерація” щодо пілотного проєкту впровадження у закладах освіти Бучанського району занять з шахів гідно з навчальною програмою для закладів середньої та позашкільної освіти “Шахи”.

Навчальна програма затверджена Міністерством освіти і науки України та Міністерством молоді та спорту України, і рекомендована для використання у навчальному процесі.

Навчання пропонується проводити в різних форматах – від позашкілля та модулів на уроках фізкультури до повноцінних уроків. Зайняття будуть проводитися вчителями на основі матеріалів навчально-методичного посібника “Шахи для позашкілля та школи”, що має гриф-рекомендацію Міністерства Освіти та науки для використання в освітньому процесі. Сприяти розвитку і популяризації шахового мистецтва закликала місцеві громади і Київська обласна військова адміністрація. При цьому в разі успішності, досвід Бучанщини в цьому напрямку може бути мультиплікований у всій Київській області.

“Наразі ми комунікуємо з відділами освіти всіх 12 ОТГ Бучанщини, проводимо зустрічі з директорами шкіл щодо форматів впровадження зайнять шахами”- коментує Олександр Голіздра, голова комітету з питань з питань інформаційної політики та взаємодії з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування Громадської ради.

За словами виконавчого директора Шахової Федерації Івана Кухарчука для вчителів, що зголосяться вести уроки шахів у школах та зайняття у позашкіллі, буде організовано двотижневі курси підвищення кваліфікації Національному університеті біоресурсів і природокористування України з видачею відповідного сертифікату.

Великий Київ у Google News

підписатися