На Борщагівці з’явився мурал із символом 2021 року

14:21 03.01

У столиці на Софіївській Борщагівці з’явився новий мурал із зображенням бика – символа 2021 року за східним календарем.

На Борщагівці з’явився мурал із символом 2021 року

Фото нової роботи опублікував автор малюнка – відомий київський художник Віталій Гідеван на своїй сторінці в Facebook.

“Бик є символом 2021 року. Я хочу кожному побажати міцного і сильного здоров’я, не втрачати надію і вірити тільки в хороше! Цей рік буде кращим за попередній та принесе багато нових, приємних подій у наші життя, я в це вірю. Щасливих свят та радості у кожну родину!”, – написав художник.

Зазначається, що мурал розташований на території ангара біля ЖК “Софія Клубний”.

Довідка. Згідно зі східним календарем, символом 2021 року буде Білий Металевий Бик. Вважається, що бик уособлює дику неприборкану силу природи та владу, а стихія 2021 року – метал – тільки посилюватиме цей символ. Рік Бика, наділений такою стихією, яка трапляється один раз на 60 років Метал нагородив його залізною волею, а білий колір – упевненістю в собі.

Рік Бика – час прагматиків, стриманих, консервативних, небагатослівних, педантичних і надійних людей. Ця тварина – дуже розумна і благородна, тому проміжок часу, який ми проведемо під її заступництвом, обіцяє бути спокійним, стабільним і розміреним у всіх сферах життя.

Нагадаємо, мурал із зображенням символу минулого 2020 року – білого щура- можна знайти на набережній Дніпра. Зазначимо, що це не перше творіння Гідевана на Набережній. Раніше тут з’явились русалкалев у масці, мурал “Золоте Руно”

Великий Київ у Google News

підписатися