На благодійному аукціоні у Києві розіграють ексклюзивні ялинкові прикраси із головним символом столиці

Автор: Галина Ворона
14:15 05.12.2023

Музей Києва разом з українським виробником ялинкових прикрас виготовили унікальні ялинкові прикраси, які вже зовсім скоро розіграють на благодійному аукціоні на допомогу Збройним силам України.

На благодійному аукціоні у Києві розіграють ексклюзивні ялинкові прикраси із головним символом столиці
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Музей Києва. 

Іграшка, що має символічну назву “Небесний охоронець”, виготовлена зі скла у формі Архангела Михаїла – войовничого ангела, до якого мешканці столиці звертались по допомогу у часи випробувань та просили його покровительства.

Ялинкова прикраса повністю ручної роботи, де кожна деталь продумана і розписана художником. Зображенню Архангела Михаїла на прикрасі надали ще більше сенсів, “подарувавши” йому ще одні крила, якими він накриває не лише Київ та Україну, а й увесь світ від пітьми.

Головна ідея цієї іграшки – представити головний символ нашого міста Архангела Михаїла, який з ХVIII ст. був розміщений на будівлі Київського магістрату, а тепер є центральним експонатом Музею історії міста Києва. Саме Архангел Михаїл завжди був покровителем Києва і у важкий для України час війни ми знову звертаємось до нього за захистом та просимо якнайшвидшої Перемоги”, – каже гендиректорка Музею історії міста Києва Діана Попова.

За її словами, саме тому для аукціону виготовили 24 екземпляри “Небесного охоронця” з вірою в те, що перемога настане вже у прийдешньому році.

Читайте також: Прикраси до Різдва і Нового року від флористів-волонтерів: у Ботсаду Гришка влаштують благодійну виставку 

Нагадаємо, у Київ вперше завітає фестиваль ілюмінації Lights&Dreams.

Великий Київ у Google News

підписатися