На базі столичних центрів соціальних служб більше 200 дітей пройшли відпочинкові програми

Автор: Марина Максенко
19:44 20.06

Друга зміна соціальної відпочинкової програми для дітей молодшого шкільного віку із родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, розпочалася на базі столичних Центрів соціальних служб

На базі столичних центрів соціальних служб більше 200 дітей пройшли відпочинкові програми

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

“Такі соціальні програми дають можливість покращити психоемоційний стан у родинах. Діти отримують організоване змістовне дозвілля та спілкування з однолітками в безпечних умовах. А батьки – змогу приділити час власному здоров’ю та відновити сили. Під час першої зміни вже більше 200 дітей пройшли відпочинкові програми. Учасниками програм є діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вимушені переселенці, діти з інвалідністю”, – зазначила Хонда.

Вона додала, що відпочинкові програми організовані мережею Центрів соціальних служб м. Києва за сприяння Служби у Справах дітей та сім’ї КМДА. Тривалість однієї зміни – два тижні. Біля усіх обраних приміщень, де проходять програми, є укриття для безпеки дітей під час повітряної тривоги.

До слова, соціальні відпочинкові програми – результат співпраці державного і громадського сектору.

“Творчі майстерні” оснащені завдяки зусиллям ГО “Всеукраїнська Ліга Українських Жінок”, соки та іграшки передані Гуманітарним штабом КМДА, а гарячі обіди отримані від волонтерської групи, що працює у мережі волонтерів-рестораторів та World Central Kitchen.

Великий Київ у Google News

підписатися